Družina má talent!

12/04/2024
Školní družina

V pátek 5. dubna proběhla soutěž Družina má talent! V tělocvičně naší školy se zpívalo, tančilo, recitovalo i kouzlilo! A to vše před zraky poroty a diváků.


Tento dubnový den se holky i kluci ráno pečlivě nastrojili, někdo si přihodil do aktovky flétničku, jiný pro změnu boxovací rukavice nebo kouzelnické vybavení. Na odpoledne se totiž chystala velká událost. Soutěž Družina má talent! 


Nejprve probíhala vystoupení soutěžících, jejichž výkony hodnotila odborná porota. Ta byla složená z dětí zastupujících každé družinové oddělení.  


Ti co nesoutěžili, ani nehodnotili pak celý program pozorně sledovali v roli publika. Bez toho se taková akce totiž rozhodně neobejde. Ze všech sil tleskali a odvážlivcům “na jevišti” dodávali odvahu.  


Na programu byla taneční vystoupení, zpěv, hra na flétnu, recitace, kouzlení, box a exhibice s míčem. A přesto, že tady šlo hlavně o zábavu a dobrou náladu, porota svoji roli brala velmi vážně a po skončení všech vystoupení vyhlásila vítěze. 


Výherci soutěže Družina má talent

  1. Na prvním místě zazářily: Natálie Klvačová, Lara Ostrá, Beata Marhoulová, Sofie el Amouri, Nikol Houštecká a Nikola Prišticová se svým tanečním číslem
  2. Druhé místo získal Patrik Plachý s break dance
  3. Na třetím místě zabodoval Patrik Hladík se svým pěveckým vystoupením, kterým si navíc získal srdce diváků i učitelek. Mimo bronzu tak inkasoval i speciální ocenění za přínos družině! 

Všem gratulujeme, tleskáme za krásná čísla a hlavně za odvahu! 


Všichni vystupující dostali samozřejmě také malou odměnu. Vítězové pak získali poukázky na nákup ve školním papírnictví.